H «Χρηστίδειος Τελετή 2017» βράβευσης των πρωτευσάντων μαθητών

Το ΔΣ του ΦΣΦ «Ο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ» τιμώντας τη μνήμη του Μεγάλου Ευεργέτη του Συλλόγου ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗ, διοργανώνει και φέτος τη «Χρηστίδειο Τελετή 2017», που ως σκοπό έχει τη βράβευση της μάθησης και της προόδου στα γράμματα. Στη διάρκεια της τελετής θα τιμηθούν οι πρώτοι των αρίστων, μαθητές και μαθήτριες των Γυμνασίων και Λυκείων των σχολικών μονάδων των Δήμων Φλωρίνης και Πρεσπών.

Η τελετή θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Θεάτρου του Συλλόγου, την Κυριακή 7 Μαΐου 2017 και ώρα 11:30 π.μ.

Στην εκδήλωση θα μιλήσει, η κα Σόνια Ευθυμιάδου – Παπασταύρου, Εκπαιδευτικός και Συγγραφέας.

Το ΔΣ του ΦΣΦΑ

Ονόματα βραβευθέντων μαθητών και μαθητριών κατά την «ΧΡΗΣΤΙΔΕΙΟ ΤΕΛΕΤΗ 2017», ανά σχολείο και τάξη

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ : Σίμου Πέτρος
Β’ : Νάκος Παντελεήμων
Γ’ : Δαμιανόπουλος Ελευθέριος

ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ : Μητκάνης Στυλιανός
Β’ : Δράκος Ανδρέας
Γ’ : Λιάρος Σταύρος

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ : Σαπαλίδου Μαρία
Α’ : Σερταρίδης Δημήτριος
Β’ : Σταυρίδης Δημήτριος
Γ’ : Φωτιάδου Γεωργία

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’ : Κελεκίδου Ελευθερία
Β’ : Κωστακάκης Δημήτριος
Β’ : Καραμητάνη Αγγέλα
Γ’ : Ευθυμιάδου Μαρία
Γ’ : Ρόμπης Ιωακείμ

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Κύρκος Μάριος
Β’: Κατικαρίδου Χρυσοβαλάντου
Β’: Λασοπούλου Βαλέρια
Γ’: Σιάκου Ειρήνη

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΙΜΟΥ ΠΡΕΣΠΩΝ
Α’: Καζόγλου Ιωάννα
Β’: Πετρίδου Ειρήνη
Γ’: Γεμενετζίδου – Χατζηγρηγορίου Φαίδρα

ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΛΑΙΜΟΥ ΠΡΕΣΠΩΝ
Α’: Παρασκευοπούλου Αριστέα
Β’: Καζόγλου Ευαγγελία
Γ’: Ρέπα Θεοδώρα

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Παύλου Ειρήνη
Β’: Τριανταφυλλίδου Σοφία
Γ’: Καραδάκου Όλγα

ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Τράικου Μελπομένη
Β’: Γεωργιάδου Θωμαΐς
Γ’: Τασοπούλου Φωτεινή
Δ’: Ανατολάκη Φωτεινή

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Ακριτίδου Θεοδώρα
Α’: Αλεξοπούλου Αναστασία
Α’: Κετσετζή Μαρία
Α’: Ροσενλής Αλέξανδρος
Α’: Σερταρίδου Αικατερίνη
Β’: Βογδανίδης Αλέξανδρος
Β’: Κούλης Ανδρέας
Β’: Λεωνίδα Ιωάννα
Β’: Χατζητύπης Φίλιππος
Γ’: Γαύρου Ευαγγελία
Γ’: Δημητροπούλου Ελευθερία

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Χαρίση Φαίδρα
Β’: Λαβαντσιώτη Ευαγγελία
Γ’: Πρέμπτης Ηρακλής
Γ’: Σδήρος Νικόλαος
Γ’: Καλαούζη Δέσποινα
Γ’: Λαγού Φανή – Φωτεινή
Γ’: Πάνου Μαρία
Γ’: Τικταπανίδης Παύλος
Γ’: Φωτιάδου Καλλιόπη

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Μπάλκος Ευάγγελος
Α’: Νεδέλκου Φλώρα
Α’: Παπαγρηγορίου Καλυψώ
Β’: Κοσμίδου Ελένη
Β’: Μαρούσης Κωνσταντίνος
Γ’: Τσούλη Ραφαηλία

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ
Α’: Δαλάκη Αναστασία
Α’: Φωστηροπούλου Μαρία
Β’: Απιδοπούλου Σουζάνα
Β’: Πέτσης Γεώργιος
Γ’: Πανοπούλου Ευδοκία
Γ’: Κύρου Αλεξάνδρα
Γ’: Παπαθανασίου Δημήτριος

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΥΗΣ
Α’: Πέτρου Ακυλίνα
Β’: Ζήση Ελευθερία
Γ’: Αλούση Ιωάννα
Γ’: Γαργάνη Γαβριέλα

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΛΕΙΝΩΝ
Α’: Ιωαννίδης Κωνσταντίνος
Β’: Παπαδόπουλος Νικόλαος
Γ’: Μπραγιάννη Ειρήνη

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΤΗΣ
Α’: Παπαδόπουλος Σπυρίδων
Β’: Δεληναούμης Δημήτριος
Γ’: Ρώμα Ελευθερία

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ
Α’: Μιαούλη Σοφία
Β’: Μήσιος Γεώργιος
Γ’: Ταλλίδου Άννα

1ο ΕΠΑΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Καπο Κριστιάνα
Β’: Ρασίτ Αχιλλέας
Γ’: Λιόντη Κωνσταντίνα

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Α’: Κήμε Κωνσταντίνα
Β’: Βιδίνη Ελευθερία
Γ’: Χατζητζώτζιας Αλέξανδρος

ΕΠΑΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΟΑΕΔ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Ζεμπερίδου Παρασκευή
Δούκα Ελπίδα
Χρήστου Ελευθερία
Γιουρούκης Σταύρος
Κολενίδης Ιωάννης
Δημητριάδης Συμεών

ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Παπάζογλου Τριάδα
Σαϊβανίδου Πελαγία

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •