Διοίκηση – Προσωπικό

Μετά τις αρχαιρεσίες της 6ης Οκτωβρίου 2019 το νέο Δ.Σ. του Συλλόγου για την ερχόμενη διετία 2019 – 2021 έχει ως εξής:

Ραπτόπουλος – Χατζηστεφάνου Κωνσταντίνος, Πρόεδρος
Άμπας Βασίλειος, Αντιπρόεδρος
Παπαδόπουλος Δημήτριος, Γενικός Γραμματέας
Δούκας Δημήτριος, Ταμίας
Παπαχαρίσης Σπύρος, Κοσμήτορας
Αριστείδου Ιωάννης, Έφορος – Διαχειριστής Υλικού

Μέλη

Θεολόγου Αναστάσιος
Μούζα Θεολογία (Θούλα)
Μπελίτση Μαρκέλλα
Σιδερίδης Ιορδάνης (Ντάνης)
Ψαλλίδας Ευθύμιος

Αναπληρωματικά Μέλη

Γώγος Πέτρος
Μπισδούνης Ιωάννης

Ελεγκτική επιτροπή

Κοντοτόλιος Μιχαήλ (Μίκης)
Ταρτόρας Κωνσταντίνος
Ρόζας Κωνσταντίνος


Υπεύθυνοι των τμημάτων είναι οι εξής:

  • Μικτή Χορωδία: Σιδερίδης Ιορδάνης, Ψαλλίδας Ευθύμιος, Μπισδούνης Ιωάννης (εξωδιοικητικός)
  • Παιδική Χορωδία «Δημήτρης Λιώτσης»: Ψαλλίδας Ευθύμιος, Μπισδούνης Ιωάννης (εξωδιοικητικός)
  • Εθνογραφίας και Χορού: Αριστείδου Ιωάννης, Μούζα, Θεολογία, Μπελίτση Μαρκέλλα
  • Εικαστικό Εργαστήρι – Πινακοθήκη «Φλωρινιωτών Ζωγράφων»: Παπαχαρίσης Σπύρος, Σιδερίδης Ιωάννης
  • Βιβλιοθήκη: Αριστείδου Ιωάννης, Μούζα Θεολογίας, Παπαχαρίσης Σπύρος, Ψαλλίδας Ευθύμιος
  • Όμιλος Βιβλίου: Μούζα Θεολογία, Μπελίτση Μαρκέλλα, Παπαχαρίσης Σπύρος
  • Αγιογραφίας και Ρωμαίικης Τέχνης: Παπαδόπουλος Δημήτρης, Μπελίτση Μαρκέλλα
  • Ακαδημία Οίνου: Αριστείδο Ιωάννης, Παπαχαρίσης Σπύρος, Μπισδούνης Ιωάννης (εξωδιοικητικός)
  • Φωτογραφίας: Δούκας Δημήτρης, Ψαλλίδας Ευθύμιος
  • Ιστορικό Αρχείο: Αριστείδου Ιωάννης, Μούζα Θεολογία, Παπαχαρίσης Σπύρος
  • Λαογραφικό Μουσείο – Συλλογή: Άμπας Βασίλης, Μπελίτση Μαρκέλλα, Αριστείδου Ιωάννης (εκπρόσωπος Δικτύου Λαογραφικών Συλλογών Δλώρινας)
  • Μουσικών Σχολών & Εθνικής Μουσικής: Δάφας Παντελής (εξωδιοικητικός), Παπαδόπουλος Δημήτρης
  • Αθλητικό Καλαθοσφαίρισης: Δούκας Δημήτρης (Επικοινωνίας και ΜΜΕ), Θεολόγου Αναστάσιος, Βίτκας, Άγγελος (εκπρόσωπος ΕΚΑΣΥΜ, εξωδιοικητικός)
  • Αθλητικό Πετοσφαίρισης: Σιδερίδης Ιορδάνης (εκπρόσωπος ΕΣΠΕΜ), Παπαχαρίσης Σπύρος
  • Αποδήμων: Αριστείδου Ιωάννης, Ραπτόπουλος Κωνσταντίνος
  • Εκδοτικό: Αριστείδου Ιωάννης, Μούζα Θεολογία, Παπαδόπουλος Δημήτρης, Παπαχαρίσης Σπύρος, Ραπτόπουλος Κωνσταντίνος
  • Κτηριακών υποδομών – συντήρησης: Άμπας Βασίλειος, Παπαχαρίσης Σπύρος, Ραπτόπουλος Κωνσταντίνος, Σιδερίδης Ιορδάνης
  • Επικοινωνίας και ΜΜΕ: Παπαχαρίσης Σπύρος, Ψαλλίδας Ευθύμιος
  • Μαθητείας και Πρακτικής Άσκησης: Άμπας Βασίλειος, Παπαχαρίσης Σπύρος, Ψαλλίδας Ευθύμιος

Προσωπικό

  • Κετσετζής Γρηγόρης
    Υπεύθυνος Γραμματείας
  • Τρύφων Περικλής
    Υποστήριξη Γραμματείας

Ώρες λειτουργίας Συλλόγου

  • Δευτέρα έως Σάββατο, πρωί 09:30 έως 13:30
  • Δευτέρα, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, απόγευμα 17:00 έως 19:30
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •